UČITEL/-KA ODBORNÝCH PŘEDMĚTŮ ELEKTRO

  • Hronov

Pracovní místo ( UČITEL/-KA ODBORNÝCH PŘEDMĚTŮ ELEKTRO ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní poměr na dobu neurčitou, plný pracovní úvazek s možností zkráceného. Nástup do 1. 9. 2018.
Pozice je vhodná i pro osoby zdravotně znevýhodněné, osoby se zdravotním postižením a absolventy/-ky.

Platové podmínky: dle Nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, v platném znění.

Náplň práce: výuka odborných předmětů (elektronika, programování, řídicí systémy, výpočetní technika, ...).

Požadavky: VŠ vzdělání elektro v magisterském studijním programu, bezúhonnost, vstřícnost a ochota, zájem o učitelskou profesi, výhodou praxe a pedagogické vzdělání.

Zaměstnavatel nabízí: stravenky, podporu kariérního růstu, možnost dalšího vzdělávání, účast na projektech.

V případě zájmu zaměstnavatel očekává profesní životopis prostřednictvím e-mailové pošty na adresu skola@spshronov.cz nebo maslikiewiczova@spshronov.cz. S vybranými uchazeči budou sjednány pohovory.
Volné místo učitel/-ka odborných předmětů elektro pro lokalitu Hronov.