Expedient - ka

  • Rýmařov

Pracovní místo ( Expedient - ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce : Rýmařov, tř. Hrdinů 59

Hledáme do svého kolektivu v Rýmařově kolegu (kolegyni) na pozici:

Expedient (-ka)náplň práce:

-tisk dodacích listů dle nakládky, vyplňování CMR, účtování dodacích listů,
-naskladňování výrobků formou zpětných hlášení z výroby do systému SAP,
-kontrola skladového množství materiálu
-evidence odjetých aut,
-tvorba fahrplánu a nákladových listů na druhý den,

nabízíme:
-zaměstnání na plný pracovní úvazek,
-dvou směnný provoz (6.00-14.15, 13.45-22.00 hod)
-pracovní poměr na dobu neurčitou,
-nástup možný ihned,
-platové ohodnocení od 16.000,- Kč/měsíc,

požadujeme:
-minimálně úplné střední odborné vzdělání s maturitou,
-uživatelská znalost balíčku MS Office, (znalost programu SAP výhodou)
-místo vhodné i pro absolventy,
-zodpovědnost a pečlivost při vyplňování všech dokumentů,
-komunikativnost - spolupráce s dalšími odděleními - výroba, expedice,

životopis posílejte na e-mail: radek.krvac@styrogroup.cz, vybraní uchazeči budou osloveni a pozváni k osobnímu pohovoru.
Z : 6.6.2018
Volné místo expedient - ka pro lokalitu Rýmařov.