Bela Via 6G6 s.r.o.

POMOCNÝ KUCHAŘ/-KA

Odeslat

Pracovní náplň
KO: Zuzana Gebauerová, tel.: 775 475 787, e-mail: provoz@belaria.cz
SOU + praxe v oboru, učenlivost, profesionální a příjemné vystupování, časová flexibilita a zodpovědnost za svěřené úkoly.
Pracovní smlouva na dobu určitou s možností prodloužení. Pracoviště Hotel Belaria Resort, nástup dohodou. Ranní a odpolední směny, výpomoc při akcích a o víkendech.
Volné místo pomocný kuchař/-ka pro lokalitu Hradec nad Moravicí.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 12. 2018
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: POMOCNÝ KUCHAŘ/-KA

Minimální požadavky vzdělání: Nižší střední odborné
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Chemie a potravinářství, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Bela Via 6G6 s.r.o.
Ulice: Žimrovická 663
Město: Hradec nad Moravicí
PSČ: 747 41

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Zuzana Gebauerová
E-mail: provoz@belaria.cz
Telefon: +420 775 475 787

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Bela Via 6G6 s.r.o.