Operátoři výroby (všeobecná údržba)

  • Valašské Meziříčí

Pracovní místo ( Operátoři výroby (všeobecná údržba) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Charakteristika pozice: Provádí podpůrné práce při opravách a údržbě výrobních i nevýrobních zařízení a vybavení dle svěřeného rozsahu, předává zařízení do oprav. Provádí stáčení a míchání vstupní suroviny, zajišťuje předepsaný stav a úklid svěřených objektů. Provádí svěřenou údržbu technologických zařízení, odpovídá za kontrolu třídění, ukládání a balení odpadů, řídí zajištění svozů odpadu, eviduje toky materiálů. Zodpovědnost za stav a inventuru úložišť chemických látek a přípravků. Podporuje a ovládá výrobní proces, provádí kontrolu a zajištění pro bezpečné předání pracoviště údržbě. Práce v týmu, převážně jednosměnný provoz.
Požadavky: min. SŠ vzdělání, nejlépe chemického či strojního zaměření, zdravotní způsobilost a fyzická zdatnost, ochota učit se a zlepšovat procesy. Proaktivní přístup a respekt k zásadám bezpečné práce. Výhodou je základní znalost angličtiny a praxe v podobném provozu či chemické výrobě (kvalifikace nakládání s chem.látkami, VZV, Jeřábník/Vazač)
Nabízíme : Práci v úspěšné mezinárodní společnosti. Program zapracování a tréninky. Příležitost k dlouhodobému profesnímu růstu. Širokou škálu benefitů vč. bonusového programu. Atraktivní mzdové ohodnocení.
Volné místo operátoři výroby (všeobecná údržba) pro lokalitu Valašské Meziříčí.