Bříza logistics s.r.o.

Řidič/ka vnitrostátní i mezinárodní přepravy skupiny C, E

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: celá ČR.
NÁPLŇ PRÁCE: převážně vnitrostátní přepravy a státy EU.
POŽADAVKY: ŘP sk. C, E.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: 4 týdny dovolené, parkování v místě bydliště v rámci celé ČR, prémie, diety, 10 000 Kč nástupní bonus.
První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle nebo na e-mailové adrese.
Volné místo řidič/ka vnitrostátní i mezinárodní přepravy skupiny c, e pro lokalitu Vítanov.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2018
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Řidič/ka vnitrostátní i mezinárodní přepravy skupiny C, E

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Pardubický kraj
Obor: Doprava a logistika
Pozici nabízí: Bříza logistics s.r.o.
Ulice: 143
Město: Vítanov
PSČ: 539 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Michal Bříza
E-mail: info@brizalogistics.cz
Telefon: +420 773 216 202

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Bříza logistics s.r.o.