Novo - Jaroslav Novotný s. r. o.

Řidič traktorista

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Tovární 303, 538 04 Prachovice
POŽADAVKY: ŘP sk. T a znalost řízení traktoru. Vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: Stravenky
První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle.
Volné místo řidič traktorista pro lokalitu Prachovice.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Řidič traktorista

Minimální požadavky vzdělání: Bez vzdělání
Lokalita: Pardubický kraj
Obor: Doprava a logistika, Zemědělství a lesnictví
Pozici nabízí: Novo - Jaroslav Novotný s. r. o.
Ulice: Tovární 303
Město: Prachovice
PSČ: 538 04

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Veronika Čepová
E-mail: novo.doprava@seznam.cz
Telefon: +420 723 164 974

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Novo - Jaroslav Novotný s. r. o.