Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Řidič traktorista

Pracovní místo ( Řidič traktorista ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Tovární 303, 538 04 Prachovice
POŽADAVKY: ŘP sk. T a znalost řízení traktoru. Vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: Stravenky
První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle.
Volné místo řidič traktorista pro lokalitu Prachovice.

Mohly by Vás zajímat obory:

Doprava a logistika
Zemědělství a lesnictví

Další volná místa

ASISTENT/-KA OCHRANY A PODPORY VEŘEJNÉHO ZDRAVÍ ASISTENT/-KA OCHRANY A PODPORY VEŘEJNÉHO ZDRAVÍ - PP na dobu určitou 6 měsíců, nástup možný ihned - Náplň práce: : Péče o klienty v pracovně - lékařských službách, smluvní vztahy, dohlídky, nabídka laboratorních a dalších služeb. Hodnocení ...
Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem Hradec Králové, Inzerováno před 2 dny

Skladník manipulant Řidičský průkaz C výhodou, převážně manuální práce. Volné místo skladník manipulant pro lokalitu Jihlava.
JITRANS logistik, spol. s r.o. Jihlava, Inzerováno před 2 dny

REFERENT/-KA PÉČE O ZÁKAZNÍKY REFERENT/-KA PÉČE O ZÁKAZNÍKY - PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned - Požadujeme: min. vyučení s maturitou, podmínkou aktivní znalost německého jazyka, řidičský průkaz sk. B - Nabízíme: příspěvek na stravování - Pozice je vhodná i pro ...
RAALTRANS a.s. Hradec Králové, Inzerováno před 2 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit