Právní asistent(ka) člena představenstva

  • Brno

Pracovní místo ( Právní asistent(ka) člena představenstva ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Přihlásit se do výběrového řízení a zaslat nám svůj životopis můžete zde
Těšíme se na spolupráci s Tebou!
Právní asistent/ka člena představenstva
Co Ti nabízíme my?
příjemný mladý kolektiv a inspirativní vedoucí týmu
možnost naučit se spoustu nového hned z několika perspektivních oborů
příležitost být u zrodu nových projektů
měsíční i roční odměny z výkonu společnosti, který můžeš ovlivnit
VIP slevy na naše vlastní produkty
dárek k narozeninám a losování o wellness pobyty
5 dnů placeného zdravotního volna navíc
částečně flexibilní pracovní dobu a home-office
odměny za to, že k nám doporučíš někoho z tvých známých jako nového kolegu/klienta
online vzdělávací kurzy, workshopy a školení
originální firemní akce
kancelář na centrále naší společnosti v centru Brna (3 minuty vozem od OC Vaňkovka)
stravování v dostupné vzdálenosti (2 restaurace vzdálené pěší chůzí do 5 minut)
parkování u centrály společnosti

Jaké znalosti a dovednosti bys měl(a) mít?
nadprůměrnou pečlivost a spolehlivost a radost ze systematické práce
dobré komunikační a organizační schopnosti
příjemné a reprezentativní vystupování
aktivní přístup k řešení i několika úkolů současně
chuť zefektivňovat procesy
připravenost řešit i nenadálé situace
ochotu přijímat požadavky od vedení společnosti, vedoucích i kolegů
vzdělání SŠ/VŠ ekonomického zaměření a min. 3 roky praxe na obdobné pozici nebo v advokátní kanceláři nebo dokončené VŠ právního zaměření
výbornou znalost práce na PC (MS Of