Prosystem spol. s r.o.

analytici/programátoři databázových a WEB systémů

Odeslat

Pracovní náplň
Náplň práce
· Vývoj informačních systémů a webových aplikací
· Analýza a návrh nových modulů a produktů
Odborné a kvalifikační předpoklady
· SŠ/VŠ vzdělání technického směru
· Znalost MS Visual Studio 2017 a vyšší, ASP.NET MVC a jazyka C#.
· Analytické schopnosti, znalost návrhu databází a objektově orientovaného návrhu
· Znalost HTML, CSS a JavaScriptu, jQuery, Bootstrap, Knockout.
· Znalost SQL, T-SQL, MS SQL server a základů XML

Osobnostní předpoklady
· Schopnost pracovat v týmu
· Pečlivost a zodpovědnost při řešení úkolů
· Komunikativní schopnosti
· Schopnost myslet v souvislostech
Nabízíme
· Různorodou práci v oboru IT
Volné místo analytici/programátoři databázových a web systémů pro lokalitu Český Těšín.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Angličtina Aktivní - Znalost angličtiny na středně pokročilé úrovni

Nabízíme
Nástup možný od: 06. 09. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: analytici/programátoři databázových a WEB systémů

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: IT - software, vývoj aplikací
Pozici nabízí: Prosystem spol. s r.o.
Ulice: Smetanova 217
Město: Český Těšín
PSČ: 737 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Marian Kadlubiec
E-mail: job@prosystem.cz

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Prosystem spol. s r.o.