ŠÉM, a.s.

Provozní pracovníci

Odeslat

Pracovní náplň
výhodou znalost anglického nebo jiného jazyka
Volné místo provozní pracovníci pro lokalitu Počátky.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 07. 2018
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Provozní pracovníci

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Kraj Vysočina
Obor: Služby zákazníkům
Pozici nabízí: ŠÉM, a.s.
Ulice: 327
Město: Počátky
PSČ: 394 64

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Zdeňka Pavlíčková
E-mail: pavlickova@katerinaresort.cz
Telefon: +420 565 456 807

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ŠÉM, a.s.