AUTOTRANSPORT & SERVIS R + R s. r. o.

ŘIDIČ MKD DO 12t

Odeslat

Pracovní náplň
KO: Mocek Jan, tel.: 602 527 146, e-mail: info@autorr.cz.
Jízdy po EU (nejvíce Německo, Rakousko, Francie), nástup dle dohody.
Volné místo řidič mkd do 12t pro lokalitu Kravaře.

Požadavky
Řidičský průkaz - řidič mezinárodní kamionové dopravy

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 12. 2018
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: ŘIDIČ MKD DO 12t

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Doprava a logistika
Pozici nabízí: AUTOTRANSPORT & SERVIS R + R s. r. o.
Ulice: Štěpánkovická 3354
Město: Kravaře
PSČ: 747 21

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jan Mocek
E-mail: info@autorr.cz
Telefon: +420 602 527 146

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: AUTOTRANSPORT & SERVIS R + R s. r. o.