Číšník, servírka - obsluha hostů v jídelně - brigáda

  • Třeboň

Pracovní místo ( Číšník, servírka - obsluha hostů v jídelně - brigáda ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
zajišťuje obsluhu klientů lázní v jídelnách (prostírání stolů, roznášení snídaní, obědů, večeří, sklízení použitého nádobí) a na mimořádných akcích.
Požadujeme:
příjemné jednání a vystupování; výborné komunikační schopnosti; znalost NJ vítána; spolehlivost, zodpovědnost, pracovitost.
Nabízíme:
zázemí stabilní společnosti, příjemné pracovní prostředí;
možnost práce na dohodu o provedení práce nebo dohodu o pracovní činnosti;
motivující finanční ohodnocení – hodinovou odměnu ve výši 90 Kč + odměnu do výše 30 % sjednané hodinové odměny + příplatky za svátky, soboty a neděle + odměny za mimořádné pracovní výsledky;
zaměstnanecké stravování za atraktivní cenu.
Volné místo číšník, servírka - obsluha hostů v jídelně - brigáda pro lokalitu Třeboň.