Technický pracovník - stavař

  • Jindřichův Hradec

Pracovní místo ( Technický pracovník - stavař ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KONTAKT EMAILEM: ps0210@seznam.cz
- pracovní poměr na dobu neurčitou
Požadavky a pracovní náplň:
-Vzdělání středoškolské stavebního směru (výhodou vysokoškolské vzdělání), min. praxe 3 roky ve stavebnictví; znalost stavebního zákona, zákona o zadávání veřejných zakázek, orientace v související legislativě,
-Znalost práce na PC - WORD, EXCEL, výhodou uživatelská znalost rozpočtových programů (např. KROS Plus, ÚRS),
-Řidičské oprávnění skupiny B, zdravotní způsobilost, trestní bezúhonnost
-Bezpečnostní prověrka na stupeň Vyhrazené - bude udělena po nástupu
- Požadavek na flexibilitu, zkušenosti s prací ve státním sektoru, ochota se přizpůsobit, respektování administrativních postupů
-Zajišťuje údržbu a organizuje provádění oprav svěřených zařízení na úseku stavební údržby Provozního střediska 0210 J. Hradec,
-Připravuje a realizuje opravy včetně koordinace technickohospodářského provozu u střediska; zabezpečuje a organizuje opravy a údržbu stavebních objektů, u technologických zařízení koordinuje stavební práce dodavatelsky i svépomocí včetně kontroly kvality a likvidace faktur; u dodavatelské údržby vykonává funkci stavebního dozoru,
-Zpracovává, zajišťuje a kontroluje stavební rozpočty (u dodavatelské i svépomocné údržby); organizuje a provádí pravidelné technické prohlídky objektů, optimalizuje reprodukční procesy,
-Zabezpečuje předepsanou agendu (centrální evidenci, mechanizovanou evidenci, projekty, tabulkové soubory atd.),
-Udržuje v aktuálním stavu situaci objektů; vede stavební dokumentaci stavebních objektů, aktualizuje ji
-Orientuje se v aktuální a platné legislativ