PRAMEN CZ a.s.

PRODAVAČ/KA - POKLADNÍ

Odeslat

Pracovní náplň
Kontakt: pí Wendlerová Venuše, tel.: 353925171, e-mail: mo162@pramencz.cz
Do stávajícího kolektivu zaměstnanců rádi přijmeme kolegu /gyni s příjemným vystupování a orientací na zákazníka. Očekáváme samostatnost, spolehlivost, ochotu učit se novým věcem. Náplní práce je obsluha v obslužném pultu, práce v pokladně a doplňování zboží.
Volné místo prodavač/ka - pokladní pro lokalitu Nejdek.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 09. 2018
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: PRODAVAČ/KA - POKLADNÍ

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Karlovarský kraj
Obor: Ekonomika a finance, Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: PRAMEN CZ a.s.
Ulice: Karlovarská 1193
Město: Nejdek
PSČ: 362 22

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Venuše Wendlerová
E-mail: mo162@pramencz.cz
Telefon: +420 353 925 171

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: PRAMEN CZ s.r.o.