ZDRAVOTNÍ SESTRA

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( ZDRAVOTNÍ SESTRA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: pí Rotari Světlana, tel.: +420 353 363 134, e-mail: svetlana.rotari@royalregent.cz
zaslat životopis na uvedený e-mail.
Pracovní doba: 7:00 - 15:30 hod.
Hotel Royal Regent v centru KV přijme pro balneoprovoz zdravotní sestru s registrací.
Požadujeme odpovídající vzdělání podle zákona 96/2004 Sb., trestní bezúhonnost, flexibilitu, profesionální přístup a znalost RJ na komunikativní úrovni. Znalost dalších jazyků je výhodou.
Náplň práce:
- poskytování léčebných procedur dle ordinace lékaře - elektro, suché uhličité koupele, hydrocolon,odběry krve atd.
Nabízíme práci v příjemném kolektivu se zajímavými benefity - stravování zdarma, příspěvek na dovolenou, příspěvek na kulturní akce a další.
Garantovaný mzdový růst v závislosti na pracovním nasazení.
Místo výkonu práce: Hotel Royal Regent , Zahradní 2125/7, Karlovy Vary 360 01
Volné místo zdravotní sestra pro lokalitu Karlovy Vary.