BACHL, spol. s r.o.

pomocný tiskař

Odeslat

Pracovní náplň
Výhody - příspěvek na dopravu a stravování. Info na tel.: 720966742 - Bc. Bělíková
Volné místo pomocný tiskař pro lokalitu Bohumilice.

Nabízíme
Nástup možný od: 22. 07. 2018
Směnovost: Třísměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: pomocný tiskař

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Média, reklama a grafika
Pozici nabízí: BACHL, spol. s r.o.
Ulice: 70
Město: Bohumilice
PSČ: 384 81

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Bc. Martina Bělíková
E-mail: martina.belikova@bachl.cz
Telefon: +420 720 966 742

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: BACHL, spol. s r.o.