pomocný tiskař

Pracovní místo ( pomocný tiskař ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Výhody - příspěvek na dopravu a stravování. Info na tel.: 720966742 - Bc. Bělíková
Volné místo pomocný tiskař pro lokalitu Bohumilice.

Mohly by Vás zajímat obory:

Média, reklama a grafika

Další volná místa

TISKAŘ/KA Požadujeme: vyučení v technickém oboru; dobrý zdravotní stav; práce ve vícesměnném provozu ; práce na hlavní pracovní poměr; akceptujeme rekvalifikaci nebo vzdělání dle NSK. Nabízíme: zázemí profitující nadnárodní společnosti, moderní pracoviště; ...
BBH Tsuchiya s.r.o. České Budějovice, Inzerováno před 2 dny

Obsluha tiskařské linky Hlavní náplní práce je obsluha tiskařské linky a kontrola odstínu i rovnoměrnosti barev. Nabízíme mzdu od 23 000-30 000 Kč, 13.-plat, další příjemné firemní benefity včetně zajištění odvozu do zaměstnání. Praxe na obdobné pozici výhodou - nikoliv ...
NSE Solutions, s.r.o. Jindřichův Hradec, Inzerováno před 3 dny

Knihař Info podá p. Ing. Batysta na tel. č. 602 945 589. Vyučení v oboru podmínkou. Praxe v knižní výrobě výhodou, manuální zručnost, samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, pracovitost, ochota učit se. Volné místo knihař pro lokalitu Vimperk.
Akcent tiskárna Vimperk, s.r.o. Vimperk, Inzerováno déle jak týden