Produktový a procesní specialista - www.mobilprovas.cz

  • Brno

Pracovní místo ( Produktový a procesní specialista - www.mobilprovas.cz ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

V případě zájmu o nabízenou pracovní pozici nás prosím kontaktujte VÝHRADNĚ na emailu prace (a) mobilprovas.cz
Na email prosím zašlete strukturovaný životopis s FOTKOU, spolu s průvodním dopisem v českém jazyce. Pokud nás Váš profil zaujme, budete během jednoho týdne telefonicky kontaktováni a následně pozváni na osobní pohovor. Inzerát je platný po celou dobu zveřejnění!

Pro naši centrálu v Brně na ulici Košinova 93, hledáme posilu.

NÁPLŇ PRÁCE
spolupráce s programátorským týmem na nových modulech a vylepšování vnitropodnikového systému a webu, zlepšování kvality zákaznických služeb
aktualizace svěřené části produktového portfolia včetně cenotvorby
sledování konkurenčního prostředí
objednávky přes webové portály dodavatelů
částečná administrace vybraných sekcí webových stránek www.mobilprovas.cz
kontrola skladových položek na vnitropodnikovém skladu
příjem skladových dokladů
práce s vnitropodnikovým systémem
spolupráce s kolegy napříč celou firmou
NABÍZÍME
zázemí stabilní a dynamicky rozvíjející se společnosti
příjemné pracovní prostředí v sídle společnosti
možnost seberealizace v zajímavé, odpovědné a samostatné práci
motivující finanční ohodnocení, obratové bonusy, prémie
zajímavá a dobře ohodnocená práce
možnost nástupu IHNED
nástupní plat 23.500,-Kč
POŽADUJEME
minimálně SŠ vzdělání
výborné komunikační schopnosti
samostatnost a vysoké nasazení
pozitivní přístup k řešení problémů
spolehlivost, optimismus a zodpovědnost
schopnost pracovat přesně a bez chyb
rozeznat produkty z firemního portfolia
chuť pracovat a učit se novým věcem
základní znal