AZ SANACE a.s.

Mzdová účetní

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Pražská 53/37, Ústí nad Labem - Vaňov.
Požadujeme: středoškolské vzdělání, pracovitost, flexibilitu, znalost práce s Excelem a předpisy souvisejícími s mzdovou agendou.
Nabízíme: nástupní mzdu 23000 Kč, příspěvek na stravování, nástup ihned.
Kontakt: životopis zašlete na e-mailovou adresu michaela.srbova@azsanace.cz
Volné místo mzdová účetní pro lokalitu Ústí nad Labem.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Mzdová účetní

Minimální požadavky vzdělání: ÚSV
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Administrativa a organizace, Ekonomika a finance, Audit, daně, účetnictví
Pozici nabízí: AZ SANACE a.s.
Ulice: Pražská 53
Město: Ústí nad Labem
PSČ: 400 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Michaela Srbová
E-mail: michaela.srbova@azsanace.cz
Telefon: +420 475 240 811

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: AZ SANACE a.s.