Obchodní zástupce - okres Kladno

  • Kladno

Pracovní místo ( Obchodní zástupce - okres Kladno ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce: zaměstnanec má na starost určitý region (v tomto případě okres Kladno) s portfoliem aktivních zákazníků, rozšíření portfolia zákazníků, prezentace společnosti, produktů a služeb, zpracovávání cenových nabídek, obchodní administrativa.

Požadujeme: komunikační a prezentační schopnosti, příjemné vystupování, ŘP sk. B

Nabízíme: přátelské prostředí, možnost vzdělávání se v produktech i ve svých dovednostech, firemní akce, flexibilní pracovní dobu, automobil pro služební i soukromé účely, mobilní telefon s neomezeným tarifem, motivační finanční ohodnocení, podporu v začátku.

Vhodné i pro absolventy.

Home office (práce z domova).

Pokud Vás pracovní pozice zaujala, pošlete životopis na email: zbysek.mrkvica@papera.cz.
Volné místo obchodní zástupce - okres kladno pro lokalitu Kladno.