RECEPČNÍ

Pracovní místo ( RECEPČNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
aktivní znalost Aj a Nj, ranní a noční směny, cca 1x za měsíc práce i o víkendu, mzda + příplatky, zaslat životopis e-mailem nebo se hlásit předem telefonicky
Volné místo recepční pro lokalitu Liberec.

Mohly by Vás zajímat obory:

Telemarketing

Další volná místa

RECEPČNÍ RECEPČNÍ mzda + měsíční odměny - komunikativnost, pracovitost, základní znalost NJ - stravenky, strava, možnost přespávání na hotelu Kromě sezony nejen práce na recepci , ale i příprava snídaní a úklid. Více o hotelu: www.hotel-pomi.cz týden ...
WOJWY s.r.o. Harrachov, Inzerováno před 2 dny

RECEPČNÍ/OPERÁTOŘI BEZPEČNOSTNÍCH SLUŽEB Pouze pro osoby zdravotně postižené Požadujeme: čistý výpis z rejstříku trestů, výhodou ŘP skupiny B, spolehlivost, komunikativnost, poctivost, slušné vystupování Zaměstnancům nabízíme: - výrazně nadstandardní platové podmínky - dodržení ...
REXON SECURITY s.r.o. Liberec, Inzerováno před 2 dny

operátor papírenského stroje Směnnost: dlouhý, krátký týden. Po-Čt - 8h. směny, víkendy - 12h. směny. Náplň práce: pochůzková činnost v provozu řízení procesu pomocí řídícího systému, kontrola kvality, příprava chemikálií, odběry vzorků. Příspěvek na dopravu, stravování, ...
Mondi Štětí a.s. Štětí, Inzerováno před 3 dny