Sylva Kotíková

číšník/servírka

Odeslat

Pracovní náplň
místo výkonu práce: Motorest Blšany u Podbořan, Náměstí 17
nástup dohodou, vyučení v oboru výhodou
znalost NJ výhodou, možno na PP i brigádu
kontakt:tel.: 415214716, 415212616,email: recepce@hotelblsany.cz
Volné místo číšník/servírka pro lokalitu Blšany.

Nabízíme
Nástup možný od: 12. 11. 2018
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: číšník/servírka

Minimální požadavky vzdělání: Nižší střední
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Gastronomie, cestovní ruch
Pozici nabízí: Sylva Kotíková
Ulice: Náměstí 17
Město: Blšany
PSČ: 439 88

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Sylva Kotíková
Telefon: +420 415 214 716

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Sylva Kotíková