BIOPREPARÁTY, spol. s r.o.

hospodyně uklízečka

Odeslat

Pracovní náplň
místo výkonu práce: Úherce 1
řidičský průkaz sk. B
zájemci hlaste se na email: suchankova@biopreparaty.eu
Volné místo hospodyně uklízečka pro lokalitu Úherce.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 12. 11. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: hospodyně uklízečka

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: BIOPREPARÁTY, spol. s r.o.
Ulice: 1
Město: Úherce
PSČ: 440 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Michaela Suchánková
E-mail: suchankova@biopreparaty.eu
Telefon: +420 774 441 601

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: BIOPREPARÁTY, spol. s r.o.