PRACOVNÍK/-ICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( PRACOVNÍK/-ICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu určitou do 31.12.2018 s možností prodloužení, nástup možný ihned
- Náplň práce: práce s dospělými klienty s mentálním a kombinovaným postižením v rámci služby denního stacionáře
- Požadujeme: kladný vztah k cílové skupině uživatelů, bezúhonnost, schopnost práce v týmu, samostatnost, spolehlivost, flexibilitu, kreativitu, znalost práce s PC, praxe v oboru - výhodou, zkušenosti v oblasti výtvarných, hudebních a jiných zájmových činností, min středoškolské vzdělání sociálního nebo pedagogického směru, příp absolvování akreditovaného kvalifikačního kurzu - kurz se nepožaduje u osob, které získaly způsobilost k výkonu zdravotnického povolání
- Nabízíme: stabilní zázemí, příjemné pracovní prostředí, zaměstnanecké benefity
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem: simona.prokopova@daneta.cz
Volné místo pracovník/-ice v sociálních službách pro lokalitu Hradec Králové.