KUCHAŘ / KUCHAŘKA

Pracovní místo ( KUCHAŘ / KUCHAŘKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
KO: Jiří Tylšar, tel: 604 240 097, e-mail: infoatdolnak.cz, nejlépe přijít osobně na pracoviště Dolní náměstí 23, Opava.
SOU v oboru, práce ve větším kolektivu, klasická česká kuchyně a catering, dobrá pracovní doba (do 17 hod, 2x měsíčně sobota).
Pracoviště Opava, nástup dle dohody.
Volné místo ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství

Další volná místa

*Sýrař/ka Náplň práce: práce v mlékárně - sýrárně Požadavky: vzdělání v oboru kuchař, mlékař, sýrař nebo praxe při zpracování mléčných výrobků Nabízíme: odměny k uvedené mzdě; stravování Zájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby - pan Petr Graca: - ...
Farma Kozí Hrádek s.r.o. Hustopeče nad Bečvou, Inzerováno včera

Řezníci a uzenáři vyučení v oboru řezník- uzenář nebo praxe v oboru řezník - uzenář nutná, na řezníka zaučíme i vyučeného kuchaře Způsob kontaktu: životopisy zasílat na e-mail Volné místo řezníci a uzenáři pro lokalitu Havířov.
Globus ČR, k.s. Havířov, Inzerováno včera

*Pomocný kuchař/ka Nástup možný IHNED. Pracovní doba od Po - Pá 06:00 - 14:30 hod. a 10:30 - 19:00 hod. Náplň práce: příprava teplých a studených jídel a příloh, jejich následný výdej, udržování pořádku v kuchyni, pomocné práce v kuchyni Požadavky: Výhodou ...
ARAMARK, s.r.o. Hranice, Inzerováno včera