TECHNIK VÝROBY

  • Liberec

Pracovní místo ( TECHNIK VÝROBY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ZAKÁZKOVÁ VÝROBA S PLASTY?
ČISTÉ PROSTŘEDÍ?
INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP?
POKUD TOHLE CHCEŠ -> PŘIDEJ SE K NÁM!

TECHNIK VE VÝROBĚ

UCT Fluid Delivery Solutions s.r.o. je výrobcem technologických zařízení pro polovodičový průmysl se sídlem v Liberci.

CO U NÁS BUDEŠ DĚLAT?
-pravidelná kontrola stavu pracovišť ohledně BOZP
-zajišťování OOPP (osobních ochranných pracovních prostředků) ve spolupráci s dalšími odděleními
-tvorba plánu údržby, úklidu 5s a plánu údržby jednotlivých zařízení
-zavádění metodiky 5s na pracovištích výroby
-provádění interních auditů 5s
-vizualizace výsledků jednotlivých směn na oddělení výroby

JSI TO PRÁVĚ TY, KOHO HLEDÁME?
-SOŠ nejlépe technického směru
-který umí použít angličtinu a má zájem se ji učit
-znalost výkresové dokumentace
-musíš být taky aktivním řidičem sk. B
-důležitá je práce s počítačem – Word, Excel, Power Point, IS Helios – velkou výhodou
-ZKUŠENOST V ZAVÁDĚNÍ, HLÍDÁNÍ DODRŽOVÁNÍ BOZP A 5S PODMÍNKOU

CO NABÍZÍME ZROVNA TOBĚ?
-individuální přístup
-jednosměnný provoz (PO – PÁ 8 hodin/denně)
-zohledníme Tvé zkušenosti atraktivními benefity (stravenky, příspěvek na dopravu pro mimo liberecké, dovolená navíc, jazykové vzdělávání, flexipasy, občerstvení na pracovišti, firemní akce, rodinné benefity)

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Liberec
DATUM NÁSTUPU:
Volné místo technik výroby pro lokalitu Liberec.