Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

dojiči/dojička, ošetřovatelé hospodářských zvířat

Pracovní místo ( dojiči/dojička, ošetřovatelé hospodářských zvířat ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadujeme:
vzdělání: výhoda zemědělský obor; není podmínkou
vztah ke zvířatům
mzda: dohodou
KONTAKT: hlásit se předem telefonicky a dohodnout schůzku Ing. Buba 606 146 565
Volné místo dojiči/dojička, ošetřovatelé hospodářských zvířat pro lokalitu Dolní Lutyně.

Mohly by Vás zajímat obory:

Zemědělství a lesnictví
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Pracovník/ce v sociálních službách - pečovatel/ka Pracoviště: Patrice Lumumby 2608, Ostrava - Zábřeh Životopisy zasílejte na e-mail kosinova@dfkgroup.cz Požadujeme: -způsobilost k právním úkonům, trestní bezúhonnost -znalosti a praxe v oblasti sociálních služeb výhodou -dobré vyjadřovací a ...
Ledax Ostrava o.p.s. Ostrava, Inzerováno před 3 dny

Zdravotní sestra Pracoviště: Patrice Lumumby 2608, Ostrava - Zábřeh Životopisy zasílejte e-mailem na adresu kosinova@dfkgroup.cz Společnost Ledax o.p.s. hledá pro svou pobočku v Ostravě nového pracovníka/pracovnici na pozici ZDRAVOTNÍ SESTRA Požadujeme: SŠ/VOŠ ...
Ledax Ostrava o.p.s. Ostrava, Inzerováno před 3 dny

Pracovníci v sociálních službách § 116 a) Pracoviště: Syllabova 2886/19, Ostrava - Vítkovice Kontakt: e-mailem Požadujeme: -základní nebo střední vzdělání (výuční list, maturita) -akreditovaný kurz MPSV Pracovník v sociálních službách pro přímou obslužnou péči v rozsahu nejméně 150 hodin ...
Domov Sluníčko, Ostrava-Vítkovice, příspěvková organizace Ostrava, Inzerováno před 3 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit