Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

dojiči/dojička, ošetřovatelé hospodářských zvířat

Pracovní místo ( dojiči/dojička, ošetřovatelé hospodářských zvířat ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadujeme:
vzdělání: výhoda zemědělský obor; není podmínkou
vztah ke zvířatům
mzda: dohodou
KONTAKT: hlásit se předem telefonicky a dohodnout schůzku Ing. Buba 606 146 565
Volné místo dojiči/dojička, ošetřovatelé hospodářských zvířat pro lokalitu Dolní Lutyně.

Mohly by Vás zajímat obory:

Zemědělství a lesnictví
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Ošetřovatel/ka skotu Pracoviště: středisko živočišné výroby Luká, budova na pozemku p.č. st.193/1 k.ú. Luká, 783 24 Luká, středisko živočišné výroby Hvozdečko, budova na pozemku p.č. st. 48/2 k.ú. Hvozdečko , 783 25 Bouzov-Hvozdečko a pastevní areály těchto ...
ÚSOVSKO EKO, s.r.o. Luká, Inzerováno před 2 dny

Všeobecná sestra Požadavky: Odborná způsobilost podle zákona č. 96/2004 Sb. + platná registrace, způsobilost k právním úkonům, trestní bezúhonnost (výpis z Rejstříku trestů). Náplň práce: Poskytování ošetřovatelské péče prostřednictvím ošetřovatelského procesu ...
Domov pro seniory Tovačov, příspěvková organizace Tovačov, Inzerováno před 4 dny

zdravotní sestry Požadavky: Odborná způsobilost dle zákona 96/2004 Sb. v platném znění Spolehlivost, odpovědnost, pečlivost, trpělivost, loajalita Zručnost, empatie, příjemné vystupování, umění jednat s lidmi Týmová spolupráce, schopnost samostatného ...
Benjamín, příspěvková organizace Petřvald, Inzerováno před 4 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit