Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

dojiči/dojička, ošetřovatelé hospodářských zvířat

Pracovní místo ( dojiči/dojička, ošetřovatelé hospodářských zvířat ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadujeme:
vzdělání: výhoda zemědělský obor; není podmínkou
vztah ke zvířatům
mzda: dohodou
KONTAKT: hlásit se předem telefonicky a dohodnout schůzku Ing. Buba 606 146 565
Volné místo dojiči/dojička, ošetřovatelé hospodářských zvířat pro lokalitu Dolní Lutyně.

Mohly by Vás zajímat obory:

Zemědělství a lesnictví
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

OŠETŘOVATEL /-KA DRŮBEŽE KO: Aleš Juran , tel.: 602 741 287, e-mail: juran@best-opava.com. Kladný vztah ke zvířatům. Pracovní smlouva na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení, ranní směny od 6.00 - 14.30 hod., pravidelné střídání směn o víkendech, pracoviště: Farma ...
BEST, spol. s r. o. Skřipov, Inzerováno před 5 dny

Pracovníci v sociálních službách Z:22.10.2018.A:6.11.2018. Místo výkonu práce Odry. Zdravotní způsobilost, bezúhonnost. Kurz pracovníka v sociálních službách výhodou (kurz je možno doplnit do 18 měsíců od nástupu). Vzdělání ve zdravotnických oborech - například sanitář, ...
Domov Odry, příspěvková organizace Odry, Inzerováno před 6 dny

Všeobecné sestry s osvědčením Požadované vzdělání: SZŠ, VOŠZ. Požadavky na kvalifikaci v souladu se zákonem č. 96/2004 Sb., dle § 5 a osvědčení o výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu, registrace v souladu s platnou legislativou. Náplň práce: poskytování ...
Domov Vesna, příspěvková organizace Orlová, Inzerováno před 6 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit