Kubištová & Co., v.o.s.

Analytik ekonomického úseku

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Praha 7 - Troja Trojská 69/112
Kontaktní osoba: Ing. Valentová Dagmar, e-mail: dagmar.valentova@kubistovaco.cz

UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE:
Pracovní náplň:
- příprava a zpracování dat z účetní a mimoúčetní evidence do reportů (pro vedení, pro klienty),
- práce s bankovními systémy, analýza finančních výsledků, pravidelná měsíční fakturace, kontrola platebních souborů,
- analýza datových podkladů a validace správnosti ve spolupráci s týmem napříč firmou,
- každodenní práce s MS Excel.

Požadavky:
- znalost českého jazyka a gramatiky na úrovni B2 (pro cizince),
- znalost anglického jazyka na úrovni B2,
- znalost ruského jazyka na komunikativní úrovni,
pokročilá znalost MS Excelu - logických vzorců, kontingenčních a link tabulek, databáze a vnořených funkcí,
- schopnost rychle se učit, loajalita, komunikativnost, týmová práce, soustředěnost.

Zaměstnanecké výhody:
Nabízíme zázemí stabilní společnosti, velkou míru předaných zkušeností, možnost sebevzdělávání a školení v oboru řízení podnikových financí a účetnictví, aktaktivní prostředí v historické budově blízko centra Prahy, zajímavé ohodnocení v závislosti na kariérním růstu, pružná pracovní doba podnělí až pátek.
Volné místo analytik ekonomického úseku pro lokalitu Praha.

Požadavky
Práce s PC - základní dovednosti PC, Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
Angličtina Aktivní - B2, Ruština Aktivní - komunikativní úroveň, Čeština Aktivní - (u cizince) úroveň B2

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 09. 2018
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Analytik ekonomického úseku

Minimální požadavky vzdělání: Bakalářské
Lokalita: Praha
Obor: Ekonomika a finance
Pozici nabízí: Kubištová & Co., v.o.s.
Ulice: Trojská 69
Město: Praha
PSČ: 171 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Dagmar Ing. Valentová
E-mail: dagmar.valentova@kubistovaco.cz

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Kubištová & Co., v.o.s.