Mistři výroby

  • Valašské Meziříčí

Pracovní místo ( Mistři výroby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

MISTŘI VÝROBY
Nástup možný ihned nebo dle dohody. Možnost prodloužení doby určité dle ZP.
POŽADUJEME: VŠ/SŠ vzdělání v oboru zpracování masa; organizační a řídící schopnosti; znalost práce na PC; samostatnost a logické myšlení; základní orientaci v tržním prostředí v oboru zpracování masa; praxi v oboru zpracování masa výhodou.
NÁPLŇ PRÁCE: organizuje a řídí výrobu na přiděleném středisku v souladu s požadavky dispečinku a výroby; zajišťuje operativní potřeby střediska, kontroluje výkazy, produktivitu práce, zapisuje a archivuje data, zadává data do systému, vystavuje objednávky, kontroluje dodržování předpisů, kontroluje stav a hospodaření s technologickým a ostatním zařízením střediska, řídí a odpovídá za náklady svěřeného úseku, přiděluje, koordinuje, kontroluje, metodicky vede a hodnotí práci svých podřízených zaměstnanců na svěřeném úseku, sleduje a zaznamenává docházku, práci přesčas a absenci svých podřízených zaměstnanců, předkládá návrhy změn personálního obsazení svých podřízených zaměstnanců, zajišťuje dodržování zásad bezpečné práce; předává podklady a informace nutné ke zpracování výrobní dokumentace, podílí se na zpracování inventur, výrobních plánů, provozních a sanitačních řádů a dalších dokumentů souvisejících s přiděleným střediskem.
NABÍZÍME: jistota stabilního zaměstnání na HPP ve společnosti s dlouholetou tradicí; odpovídající finanční ohodnocení; roční bonus; odměny za odpracované roky a životní jubilea; po půl roce 5 dní dovolené navíc; dlouhodobou spolupráci; zaměstnanecké balíčky, závodní stravování, příspěvky na životní a penzijní připojištění, vni