Dělníci potravinářské výroby - vážný/á-manipulant/ka

  • Valašské Meziříčí

Pracovní místo ( Dělníci potravinářské výroby - vážný/á-manipulant/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

DĚLNÍCI POTRAVINÁŘSKÉ VÝROBY - VÁŽNÝ/Á-MANIPULANT/KA
Nástup možný ihned nebo dle dohody. Možnost prodloužení doby určité dle ZP.
POŽADUJEME: oprávnění na VZV výhodou; dobrá fyzická kondice a zdravotní způsobilost; zručnost a důslednost; časová flexibilita, zodpovědnost a spolehlivost.
NÁPLŇ PRÁCE: příprava a kompletace zboží do zákaznických dodávek, zadávání dat do systému; kontrola kvality a množství včetně sjednání nápravy; naskladňování zboží podle druhu a data výroby a šarže do skladu; manipulační činnosti s přepravními obaly a odpady; výpomoc při inventurách.
NABÍZÍME: jistota stabilního zaměstnání na HPP ve společnosti s dlouholetou tradicí; zázemí prosperující firmy; dlouhodobou spolupráci; zaměstnanecké balíčky (1 x týden); roční bonus; po půl roce 5 dní dovolené navíc; odměny za odpracované roky a jubilea; firemní akce; pravidelné školení na obsluhu VZV vč. rozšíření oprávnění; závodní stravování; příspěvek na dopravu/ubytování, příspěvky na penzijní připojištění, vnitropodniková telefonní síť, lázeňské pobyty, očkování proti chřipce, bezúročné půjčky atd.
PRVNÍ KONTAKT: životopisy zasílejte e-mailem: prace@krasno.cz Informace na tel čísle 571 855 282.
ov. 26.9.
Volné místo dělníci potravinářské výroby - vážný/á-manipulant/ka pro lokalitu Valašské Meziříčí.