Dělníci potravinářské výroby - středisko balička

  • Valašské Meziříčí

Pracovní místo ( Dělníci potravinářské výroby - středisko balička ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

DĚLNÍCI POTRAVINÁŘSKÉ VÝROBY - STŘEDISKO BALIČKA
Nástup možný ihned nebo dle dohody. Možnost prodloužení doby určité dle ZP.
POŽADUJEME: dobrou fyzickou kondici; zručnost, spolehlivost, důslednost.
NÁPLŇ PRÁCE: příprava hotových výrobků dle zadaných parametrů pro další zpracování na příslušném stroji (např. ukládání masných výrobků do vaniček); obsluha příslušného stroje, kontrola kvality výstupu; zadávání do informačního systému; úklid svého pracoviště.
NABÍZÍME: jistota stabilního zaměstnání na HPP ve společnosti s dlouholetou tradicí; odpovídající finanční ohodnocení; roční bonus; odměny za odpracované roky a životní jubilea; po půl roce 5 dní dovolené navíc; dlouhodobou spolupráci; zaměstnanecké balíčky, závodní stravování, příspěvky na životní a penzijní připojištění, vnitropodniková telefonní síť, lázeňské pobyty, očkování proti chřipce, bezúročné půjčky, firemní akce atd.
PRVNÍ KONTAKT: životopisy zasílejte e-mailem: prace@krasno.cz Informace na tel čísle 571 855 275.
ov. 26.9.
Volné místo dělníci potravinářské výroby - středisko balička pro lokalitu Valašské Meziříčí.