Koordinátor/ka aktivit v oblasti školství

  • Zdounky

Pracovní místo ( Koordinátor/ka aktivit v oblasti školství ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště Těšánky ZD, Zdounky
- Pracovní náplň - zodpovědnost za celkové řízení a koordinaci projektu na území MAS Hříběcí hory, spolupráce v rámci realizačního týmu ORP Kroměříž, organizace vzdělávacích aktivit, workshopů, setkání, komunikace s MŠ a ZŠ v území MAS, pomoc s administrací dotací a vypracováním projektových žádostí, podpora zvyšování kvality vzdělání MŠ a ZŠ v regionu MAS
- Požadujeme - SŠ/VŠ vzdělání, aktivní samostatný přístup, dobré komunikační, vyjednávací a organizační schopnosti, kreativita, samostatnost při plnění úkolů a řešení problémů, zájem o region MAS Hříběcí hory, zkušenosti z oblasti vedení a řízení projektů výhodou, praxe či vzdělávání v oblasti vzdělávání, regionálního rozvoje a dotací výhodou, velmi dobrá znalost MS Office, ŘP skup. B
- Nabízíme - nástup červenec – září 2018, samostatnou, pestrou práci, flexibilní pracovní dobu a 5 týdnů dovolené, plný pracovní úvazek
- Své strukturované životopisy s předmětem „Výběrové řízení“ zasílejte na email info@hribecihory.cz. Zájemci se mohou přihlásit do 15. června 2018. Pro bližší informace o výběrovém řízení prosím kontaktujte Mgr. Martinu Leciánovou na tel. 731 494 244 nebo na martina.lecianova@hribecihory.cz.
Volné místo koordinátor/ka aktivit v oblasti školství pro lokalitu Zdounky.