Servisní technik/sportovní poradce/cyklo,lyže

  • Tábor

Pracovní místo ( Servisní technik/sportovní poradce/cyklo,lyže ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Vhodné i pro absolventy. Zkušební doba 3 měsíce.
Požadujeme:
Osobní zájem a pozitivní vztah ke sportu jsou velkou předností, ochota učit se, týmový duch, komunikativní schopnosti, časová flexibilita, ochota a nasazení, přehled v oblasti sportu a sport.potřeb výhodou, manuální zručnost a zkušenosti na inzerované pozici minimálně 1 rok.
Náplň práce:
Zjišťování potřeb zákazníků, výběr a doporučení těch nejlepších produktů a servisních úkonů zákazníkům, práce se zbožím, kontrola svěřeného úseku servisu, servisní činnost.
Nabízíme:
Práci ve společnosti, která je na trhu už skoro půl století a nabízí možnost bavit se prodejem sportovního sortimentu, dál se školit ve sportu a sportovních potřebách, možnost získat nadprůměrný plat a k tomu zajímavé zaměstnanecké slevy na prodávané výrobky.
V případě oboustranné spokojenosti smlouva na dobu neurčitou.
Zaměstnanecké výhody: zaměstnanecké slevy.
Kontakt: emailem - zaslání životopisu, uchazeč bude pozván k pohovoru.
Volné místo servisní technik/sportovní poradce/cyklo,lyže pro lokalitu Tábor.