SPRÁVCE POČÍTAČOVÝCH SÍTÍ A SERVISNÍ TECHNIK

  • Liberec

Pracovní místo ( SPRÁVCE POČÍTAČOVÝCH SÍTÍ A SERVISNÍ TECHNIK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- implementace tiskových řešení (software + hardware) do podnikových sítí
- aktivní řešení problémů spojených s provozem počítačové sítě
- správa software určeného pro monitoring tiskových zařízení
- konfigurace a instalace tiskových zařízení do podnikových sítí
- provádění instalace, oprav, údržby a profylaxe zařízení
- školení zařízení obsluhy a techniků u zákazníka
- příprava řešení tiskových služeb
Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnického nebo technického směru
- vhodné i pro absolventy
- osvědčení pro práci na el. zařízeních dle vyhlášky 50/78 Sb., § 5
- prokazatelná znalost správy počítačových sítí (síťový operační systém Microsoft Windows Server, případně Linux)
- odpovídající znalost hardware a software
- dobrý zdravotní stav
- chuť a ochotu odborného vzdělávání
- slušné a reprezentativní vystupování
- pozitivní a aktivní přístup k práci
- řidičský průkaz skupiny B
- znalost anglického jazyka výhodou
Nabízíme:
- práce na plný úvazek, pracovní smlouva
- práci ve stabilní a rostoucí společnosti s tradicí od roku 1989
- atraktivní motivační složku osobního ohodnocení
- příspěvek na penzijní / životní pojištění
- zajímavou práci se špičkovou technologií
- služební automobil i k soukromým účelům
- podporu osobního růstu, výuka cizích jazyků na pracovišti
- stravenky
- firemní oděv
Místo práce: Liberec
Termín nástupu: po dohodě
V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem. Uvádějte přesný název pozice, jinak Váš životopis nemusí být zařazen do výběrového řízení.
Kontaktní adresa: s