Řidič vysokozdvižného vozíku

  • Zákupy

Pracovní místo ( Řidič vysokozdvižného vozíku ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Chcete být součástí našeho týmu logistiky? Znáte práci řidiče vysokozdvižného vozíku? Pak hledáme právě Vás!
Co u nás budete dělat?
- Provádět veškeré činnosti pomocí VZV k zabezpečení plynulé a bezpečné nakládky a vykládky surovin v požadovaném termínu
-Dbát na dodržování bezpečnostních ustanovení ve vztahu k výšce stohování, hmotnosti a skladovací ploše
-Dbát na dodržování bezpečnosti ve vztahu k druhým osobám
-Provádět údržbu VZV
Co musíte znát a umět?
-SOU/SŠ vzdělání
-Průkaz řidiče VZV
-ŘP skupiny B (skupiny T – výhodou)
-Spolehlivost, ochota pracovat na směny
-Praxe na VZV podmínkou
Co u nás získáte?
-Dobré finanční ohodnocení
-Možnost seberealizace a dalšího profesního růstu ve stabilní a rozvíjející se společnosti
-Uplatnění vašich zkušeností v mezinárodním prostředí
-Zaměstnanecké výhody a benefity (13 tý plat, stravenky, flexipassy, dotovaná strava, dotované masáže, doprava do zaměstnání, zdravotní péče, náborový příspěvek)
Najdete nás v Nových Zákupech, na telefonních číslech 737 380 314/ 720 636 874 nebo na e-mailu: ZPY-kariera@auriasolutions.com.
Volné místo řidič vysokozdvižného vozíku pro lokalitu Zákupy.