Technolog povrchových úprav

  • Česká Lípa

Pracovní místo ( Technolog povrchových úprav ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nadnárodní společnost Bombardier Transportation je světová jednička na trhu kolejových vozidel.
-Tvorba technologických postupů, pracovních návodek (SAP)
-Spolupráce při tvorbě projektových dokumentů ve Start up fázi
-Příprava technologické dokumentace
-Řízení procesu validace pracovišť a kvalifikace produktů
-Specifikace přípravků, definice mikro a makro lay outů s důrazem na BOZP
-Spolupráce při auditech pracovišť a operátorů
-Řešení NCR, nápravných a preventivních opatření
-Implementace nových technologií, aktivity v oblasti trvalého zlepšování procesů
-Realizace konstrukčních a technologických změn, definice normativů a spotřeb materiálů
Požadujeme
-Ukončenou SŠ/VŠ technického směru
-Samostatnost, rozhodnost, schopnost přijmout zodpovědnost, organizační schopnosti
-Znalost anglického jazyka výhodou
-Praxe na pozici v oblasti provádění povrchových úprav ocelových konstrukcí výhodou
Nabízíme:
-Zázemí v rozvíjející se nadnárodní společnosti
-Týden dovolené navíc (tedy 25 dnů dovolené ročně)
-Roční výkonnostní odměnu
-Příspěvek na životní a penzijní pojištění
-Možnost dalšího profesního růstu
-Zdravotní péče včetně očkování proti chřipce
-Sportovní a kulturní aktivity, teambuilding
-Relokační bonus
První kontakt emailem:vase.prace@cz.transport.bombardier.com
Volné místo technolog povrchových úprav pro lokalitu Česká Lípa.