operátor expedice

  • Lovosice

Pracovní místo ( operátor expedice ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
Výuční list (SOU), maturitní zkouška výhodou, ideálně v oboru skladování, logistika
Manuální zručnost
Pracovitost
Odpovědnost
Dobrý zdravotní stav
Výhodou řidič VZV, jeřábník (možnost doplnit kvalifikaci v Lovochemii)
Řidičský průkaz sk. C a profesní růkaz výhodou
Ochota pracovat ve směnném provozu (12-ti hod. směny)
Náplň práce:
Obsluha technologických linek Manipulace s baleným zbožím
Vykládka vagónů
Kontrolní činnost
Úklidové práce v rámci technologie

ZAMĚSTANCŮM POSKYTUJEME:

Finanční hodnocení a benefity Ostatní benefity
Motivující finanční ohodnocení 5 týdnů dovolené
13. mzda Bezúročné půjčky pro zaměstnance
Odměny akcionáře Program Sport - volné vstupy do sport. zařízení
Stabilizační příspěvek Firemní akce pro zaměstnance
Příspěvek na dojíždění Slevové prodejní akce
Příspěvek na penzijní / životní pojištění Prodej občerstvení v chemickém areálu
Příspěvky na stravování Zázemí skupiny Agrofert
Příspěvek na zotavenou Pomoc zaměstnancům v nouzi
Příspěvek do firemní cafeterie Zvýhodněné tarify mobilního volání

Další informace naleznete na www.lovochemie.cz. Své životopisy zasílejte na libuse.tomanova@lovochemie.cz, tel. 702007942, 416 562 220

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte s
Volné místo operátor expedice pro lokalitu Lovosice.