podnikový dispečer směnový

  • Lovosice

Pracovní místo ( podnikový dispečer směnový ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:

˘ Vyhlašování poplachů jednotce HZSP
˘ Řešení mimořádných událostí
˘ Zajišťování kontrolní a informační činnosti
˘ Poskytování služeb v rámci Transportního informačního a nehodového systému
˘ Koordinace postupů při poruchách na výrobnách
˘ Řízení dispečerských relací
˘ Komunikace a předávání informací okolním obcím a společnostem

Požadujeme:

˘ SŠ vzdělání technického směru, výhodou zaměření elektro, komunikační technologie
˘ Znalost práce na PC (středně pokročilá)
˘ Schopnost samostatného myšlení a uvažování, vyhodnocování situace a priorit při řešení mimořádných událostí
˘ Odolnost vůči stresu
˘ Schopnost učit se novým věcem
˘ Organizační dovednosti
˘ Dobrý zdravotní stav
˘ Ochota pracovat ve směnném provozu
Nabízíme:
Finanční hodnocení a benefity Ostatní benefity
Motivující finanční ohodnocení 5 týdnů dovolené
13. mzda Bezúročné půjčky pro zaměstnance
Odměny akcionáře Program Sport - volné vstupy do sport. zařízení
Stabilizační příspěvek Firemní akce pro zaměstnance
Příspěvek na dojíždění Slevové prodejní akce
Příspěvek na penzijní / životní pojištění Prodej občerstvení v chemickém areálu
Příspěvky na stravování Zázemí skupiny Agrofert
Příspěvek na zotavenou Pomoc zaměstnancům v nouzi
Příspěvek do firemní cafeterie Zvýhodněné tarify mobilního volání
Nepřetržitý a dvousměnný provoz.
Své životopisy posílejte na libuse.tomanova@lovochemie.cz, odevzdejte osobně na personální oddělení nebo nás kontaktujte na tel.: 416 562220, 702007942 (Libuše Tomanová).

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke z