Expedient - 1 směna

  • Loštice

Pracovní místo ( Expedient - 1 směna ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jsme rodinná, stabilní, dlouhodobě rostoucí strojírenská společnost orientovaná na perfektní výsledek pro své zákazníky, kterým nabízíme širokou škálu činností, konkrétně obrábění, lisování, svařování, povrchové úpravy. Pyšníme se tituly jako Odpovědná firma roku, Inovátor roku a patříme mezi 100 nejlepších firem v ČR.

O BUDETE DĚLAT:
* Vychystávat materiál z regálů ve skladě.
* Zásobovat pracoviště.
* Vizuálně kontrolovat expedované položky.
* Položky k expedici správně napočítáte, vychystáte na paletu a zabalíte.
* Palety přesunete na určené místo k expedici.

CO BUDETE KE SVÉ PRÁCI POTŘEBOVAT:
* Znalosti či zkušenosti ze skladu.
* Oprávnění, nebo delší zkušenost s řízením VZV.
* Zkušenost s prací na PC výhodou.

ZA VAŠI BEZCHYBNOU A RYCHLOU PRÁCI VÁM NABÍZÍME:
* Budete důležitým článkem pro plynulé zásobování výroby i expedice zákazníkům.
* Možnost částečně pracovat u PC – zaškolíme vás do Heliosu.
* Stabilní zaměstnání v přátelském kolektivu.
* Práci na jednu směnu (od 4 nebo od 6 hod ráno).
* Pravidelně vyplácenou mzdu a proplacené všechny přesčasy.

Kontakt: životopis e-mailem
Volné místo expedient - 1 směna pro lokalitu Loštice.