Obsluha CNC strojů

  • Loštice

Pracovní místo ( Obsluha CNC strojů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jsme rodinná, stabilní, dlouhodobě rostoucí strojírenská společnost orientovaná na perfektní výsledek pro své zákazníky, kterým nabízíme širokou škálu činností, konkrétně obrábění, lisování, svařování, povrchové úpravy.

• Máš praxi nebo vzdělání v obrábění kovů?
• Chceš se dlouhodobě uplatnit při přesné práci - třeba výrobě hřídelí?

CO BUDEŠ DĚLAT?
• Obsluhovat CNC soustruh s Y osou
• Každodenně programovat a přehazovat výrobu
• Obrábět a měřit, dělat korekce (přetypování stroje)
• Pracovat na základě výrobních příkazů podle projektové dokumentace

CO BUDEŠ K PRÁCI POTŘEBOVAT?
• Uživatelskou znalost alespoň jednoho z řídicích systémů Sinumeric, Heidenhein, Fanuc
• Vyučení nebo zkušenosti ve strojírenství
• Orientaci ve výkresové dokumentaci

PROČ CHCEŠ PRACOVAT PRÁVĚ U NÁS?
• Chceš stabilní práci, ve které uplatníš své znalosti a zkušenosti.
• Mzdu vyplácíme pravidelně, včas a včetně přesčasů.
• Ti šikovní s námi rostou.

Pracovní doba: 6:00 - 14:00, 14:00 - 22:00, 22:00 - 6:00

Kontakt: pošli CV na kariera@zlkl.cz
Volné místo obsluha cnc strojů pro lokalitu Loštice.