Strojírny Prachovice s.r.o.

Skladník/ce hutního a spojovacího materiálu

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Prachovice - Tovární 299
NÁPLŇ PRÁCE: manipulace, skládání a značení materiálu, řezání hutního materiálu POŽADAVKY: minimální vzdělání: SOU - výhodou je obor zámečník, vazačský a jeřábnický průkaz výhodou, praxe s hutním materiálem a řezáním výhodou, samostatnost, spolehlivost
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: výplata pravidelně a včas, jednosměnný provoz, příspěvek na stravování, příspěvek na životní/penzijní připojištění, odměna za plně odpracovaný měsíčný fond, nástup možná ihned
První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle, na e-mailové adrese nebo přímo na provozovně. Předem si ale domluvte termín návštěvy, aby byl zodpovědný pracovník přítomen.
Volné místo skladník/ce hutního a spojovacího materiálu pro lokalitu Prachovice.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Skladník/ce hutního a spojovacího materiálu

Minimální požadavky vzdělání: Nižší střední
Lokalita: Pardubický kraj
Obor: Doprava a logistika
Pozici nabízí: Strojírny Prachovice s.r.o.
Ulice: Tovární 299
Město: Prachovice
PSČ: 538 04

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Petra Böhmová
E-mail: petra.bohmova@strojprach.cz
Telefon: +420 728 212 163

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Strojírny Prachovice s.r.o.