Disponent/ka nákladní dopravy

  • Teplice

Pracovní místo ( Disponent/ka nákladní dopravy ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jsme nadnárodní dopravní a logistická společnost s dlouholetou tradicí a několika filiálkami po Evropě. Zabýváme se mezinárodní a vnitrostátních nákladní dopravou plochého skla a technických plynů v cisternách. Jezdíme po celé Evropě a ČR. Do týmu přijmeme disponenta - flotilového dispečera. Hlavní pracovní náplní je zajištění přeprav vlastními vozidly na základě došlých požadavků zákazníka, řízení flotily řidičů a jejich pracovního vytížení. Denní komunikace s řidiči, zákazníky, ostatními dispečery. Požadujeme základní přehled o legislativě, komunikativní znalosti AJ. Praxe v oboru je výhodou. Předpokladem pro výkon práce v dopravní firmě jsou komunikační a organizační schopnosti. Mzdové podmínky jsou u nás stanoveny dohodou, dle zkušeností a schopností uchazeče (uváděná mzda je pouze orientační). Nástup možný ihned.
Zaměstnanecké výhody - stravenky, kurz AJ, osobnostní rozvoj
V případě zájmu zasílat životopis na e-mail: jana.horackova@lannutti.com
Volné místo disponent/ka nákladní dopravy pro lokalitu Teplice.