Uklízeč/ka kanceláří, dílen a přilehlých prostor

  • Valašské Meziříčí

Pracovní místo ( Uklízeč/ka kanceláří, dílen a přilehlých prostor ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

UKLÍZEČ/KA KANCELÁŘÍ, DÍLEN A PŘILEHLÝCH PROSTOR
Nástup možný ihned. Práce v jednosměnném provozu.
Požadujeme: dobrý zdravotní stav, samostatnost, pečlivost, spolehlivost, smysl pro pořádek, aktivní přístup, ochota pracovat v týmu. Praxe na obdobné pozici výhodou.
Náplň práce: uklízeč/ka provádí úklid a údržbu vnitřního areálu firmy.
Nabízíme: příspěvek na dopravu nebo firemní autobus firemní akce, dovolená navíc v závislosti na délce PP, zdravotní volno, Vánoční odměny, výhodný telefonní tarif, měsíční prémie navíc, permanentky na bazén, permanentky na masáže...
První kontakt: telefonicky 777 065 696, e-mailem: bvalkova@formschaum.de
ov. 13.8.
Volné místo uklízeč/ka kanceláří, dílen a přilehlých prostor pro lokalitu Valašské Meziříčí.