LUCCO a.s.

Brusiči finálních výrobků

Odeslat

Pracovní náplň
Z:31.5.2018.A:19.9.2018. Místo výkonu práce Velké Albrechtice. Požadavky: Platný průkaz jeřábník - vazač, samostatnost, pečlivost, schopnost přesné práce, fyzická zdatnost. Vyučení ve strojírenském oboru výhodou, praxe podmínkou. Náplň práce: Finalizace svařenců, broušení pohledových ploch, drobné opravy svarů, srážení hran. V případě dobré pracovní morálky a kvalitně odváděné práci možnost prodloužení smlouvy na dobu neurčitou a zvýšení mzdy. Zaměstnanecké výhody: Stravenky, měsíční a čtvrtletní odměny, zvýhodněné hlasové a datové tarify pro mobilní telefony, odměna za inovaci či úsporu nákladů, od 1. 1. 2019 penzijní připojištění Telefonický kontakt od 7:00 do 15:00 hodin. Osobní kontakt na výše uvedené adrese od 7:00 do 15:00 hodin.
Volné místo brusiči finálních výrobků pro lokalitu Velké Albrechtice.

Požadavky
Činnosti na technických zařízeních - vazačský průkaz, Obsluha stavebních strojů - průkaz jeřábníka

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2018
Směnovost: Třísměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Brusiči finálních výrobků

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: LUCCO a.s.
Ulice: 242
Město: Velké Albrechtice
PSČ: 742 91

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Dis. Lucie Žáková
E-mail: zakova@lucco.cz
Telefon: +420 556 455 140

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: LUCCO a.s.