Projektant VZT, Chlazení, Technika prostředí staveb

  • Brno

Pracovní místo ( Projektant VZT, Chlazení, Technika prostředí staveb ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt se zaměstnavatelem e-mailem nebo telefonicky

Naše požadavky a podmínky:
o řidičský průkaz skupiny B
o vysokoškolské vzdělání (Bc. nebo vyšší) v oboru technika prostředí staveb, energetika, tepelná technika, chladicí technika, vzduchotechnika staveb nebo příbuzné
o požadujeme spolehlivost
o vysoká efektivita při práci s počítačem a počítačovými nástroji pro projektanty
o cizí jazyk - aktivně na komunikativní a technické úrovni - nejlépe AJ a/nebo NJ
Výhody, nikoliv podmínky:
o praxe v oboru, přijmeme však i schopného absolventa
o schopnost komunikace s klientem, máte-li prezentační dovednosti
Náplň práce:
o spolupráce na návrhu - designu technologických celků, v oboru technika prostředí
o technický a autorský dozor
o spolupráce při výstavbě a realizaci díla
o zpracování výkresové dokumentace (2D, BIM/3D)
o odborná a prezentační činnost (konference, technická jednání)
Místo výkonu:
o pobočka Brno
o pobočka Hodonín
o montážní výjezdy po ČR v pracovním týdnu
Nabízíme:
o mimořádné finanční ohodnocení (podíl na zisku zakázek)
o homeoffice, pružná pracovní doba
o práce na zajímavých projektech, kontakt s technologickými společnostmi, ve zdravotnictví apod.
o školení a práce v BIM - Revit
o dlouhodobé zajímavé zaměstnání
o v případě zájmu možnost růstu na vedoucí pozice
o zvyšování kvalifikace, znalostí a dovedností
o školení, technická i manažerská
o sympatický pracovní kolektiv
o možnost další praxe a zácviku v jiných odbornostech dle Vašeho zájmu

Zaměstnanecké výhody:
služební telefon, auto, počítač, lidský přístup, homeoffice
Volné místo projektant vzt, chlaze