Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

PRACOVNÍK ÚDRŽBY - ELEKTRIKÁŘ

Pracovní místo ( PRACOVNÍK ÚDRŽBY - ELEKTRIKÁŘ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
11.10/30.5.2018 - údržba a opravy + nové projekty týkající se všeobecné údržby i elektro-prací na budovách firmy. Min. vyučen - obor elektrotechnický, vyhl. č. 50/78 §6,7,8, nepřetržitý provoz (6-18, 18-6). KONTAKT: Hromková Blanka, tel.: b.hromkovaatarens-oberflaechenfullservice.com
Místo výkonu ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Elektrotechnika a technika
Stavebnictví a reality

Další volná místa

Provozní elektrikář elektroúdržby budov Do party údržbářů v budově hotelu hledáme elektrikáře. Podmínkou je § 6 vyhl. 50/78 Sb., na věku nezáleží. Kromě elektrikářských prací na vás čekají i úkoly běžné údržby budov. Volné místo provozní elektrikář elektroúdržby budov pro lokalitu Brno.
Hotel International Brno, a.s. Brno, Inzerováno před 3 dny

Stavební a provozní elektrikáři První kontakt telefonicky Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou Volné místo stavební a provozní elektrikáři pro lokalitu Brno.
DOLP stavební společnost s.r.o. Brno, Inzerováno před 6 dny

provozní elektrikář první kontakt e-mailem, telefonicky nebo osobně údržbářské práce elektro, komplexní údržba objektu fakulty a zajišťování provozu. Nabízíme: 6 týdnů dovolené, stravenky/závodní stravování, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění (po zkušební ...
Vysoké učení technické v Brně Brno, Inzerováno před 7 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit