Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

ŘIDIČ/-KA KONTEJNEROVÉ DOPRAVY

Pracovní místo ( ŘIDIČ/-KA KONTEJNEROVÉ DOPRAVY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
ŘIDIČ/-KA KONTEJNEROVÉ DOPRAVY
- PP na dobu neurčitou, nástup od ihned
- Náplň práce: řidič kontejnerové přepravy+hydraulická ruka
- Požadujeme: řidičský průkaz C, E, jeřábnický a vazačský průkaz výhodou, praxe nutná
- Nabízíme: prémie, placené přesčasy, příspěvek na stravování
- V případě zájmu ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Doprava a logistika

Další volná místa

Řidiči sk. B+E Kontakt telefonicky PO-PÁ 7:00-15:30 Řidič B, E s kartou řidiče, jízda Peugeot valník s velkým vlekem Volné místo řidiči sk. b+e pro lokalitu Praha.
Plastsvar s.r.o. Praha, Inzerováno včera

Pomocný dělník ve výrobě stavebních hmot a výrobků požadujeme : řidič vysokozdvižného vozíku nabízíme : stravenky, vánoční odměny Volné místo pomocný dělník ve výrobě stavebních hmot a výrobků pro lokalitu Brandýs nad Labem-Stará Boleslav.
CIUR a.s. Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Inzerováno včera

NÁKUPČÍ JUNIOR Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou. Nástup možný ihned. Náplň práce: vystavování a sledování objednávek, komunikace s dodavateli, zajištění a kontrola dodávek zboží, spolupráce s oddělením výroby, obchodu, ...
EURONA s.r.o. Červený Kostelec, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit