Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

ŘIDIČ/-KA KONTEJNEROVÉ DOPRAVY

Pracovní místo ( ŘIDIČ/-KA KONTEJNEROVÉ DOPRAVY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
ŘIDIČ/-KA KONTEJNEROVÉ DOPRAVY
- PP na dobu neurčitou, nástup od ihned
- Náplň práce: řidič kontejnerové přepravy+hydraulická ruka
- Požadujeme: řidičský průkaz C, E, jeřábnický a vazačský průkaz výhodou, praxe nutná
- Nabízíme: prémie, placené přesčasy, příspěvek na stravování
- V případě zájmu ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Doprava a logistika

Další volná místa

INŽENÝR/-KA KVALITY Pracovní poměr na dobu neurčitou, jednosměnný provoz. Nástup možný ihned. Popis pracovní činnosti: dbá o naplňování požadavků zákazníka v oblasti systému kvality; dbá o naplňování požadavku normy ISO/TS 16949; iniciuje prevenci výskytu neshody ...
Sněžka, výrobní družstvo Náchod Náchod, Inzerováno včera

Řídící pracovníci v oblasti obchodu Místo výkonu práce: Českomoravská 15a, Vinohradská 6 Prvotní kontakt: 777 311 154 Komunikativnost, anglický j., český j., turecky j., farsi, azerb.j. aktivně Volné místo řídící pracovníci v oblasti obchodu pro lokalitu Praha.
P.M. Bridge consulting s.r.o. Praha, Inzerováno včera

Řidiči tuzemské dopravy, nebo mezinárodní Místo výkonu práce: Hlinsko - Poličská 1685 POŽADAVKY: ŘP sk. C nebo E (převážně tuzemská doprava) ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: stravenky, vstřícný přístup, zaměstnanecké odměny První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle, na e-mailové ...
Luboš Kvaček Hlinsko, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit