KOVO JUHÁSZ, spol. s r.o.

mechanik a opravář zahradní a lesní techniky

Odeslat

Pracovní náplň
Přijmeme mechanika zahradní a lesní techniky značky Stihl.
Požadujeme technickou znalost, ochota a vstřícnost při řešení oprav se zákazníkem.
Nabízíme volnou pracovní dobu, možno i na zkrácený úvazek, nadprůměrné platové ohodnocení včetně stravenek.
Volné místo mechanik a opravář zahradní a lesní techniky pro lokalitu Stod.

Nabízíme
Nástup možný od: 10. 09. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: mechanik a opravář zahradní a lesní techniky

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Plzeňský kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: KOVO JUHÁSZ, spol. s r.o.
Ulice: Strojnická 49
Město: Stod
PSČ: 333 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Daniel Juhász
E-mail: juhaszdaniel@kovojuhasz.cz
Telefon: +420 603 431 453

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: KOVO JUHÁSZ, spol. s r.o.