ŘIDIČ sk.C

Pracovní místo ( ŘIDIČ sk.C ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
pracoviště Holešov - rozvoz potravin
- vyučení, ŘP C, osvědčení na VZV výhodou
- doba určitá 1 rok s možností prodloužení, cestovní příkaz, zvláštní prémie, benefity
- Kontakt telefonicky Po-Pá nebo své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail:lukoatlukoholesov.cz. Do ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Doprava a logistika

Další volná místa

Řidiči mezinárodní kamionové přepravy z: 2.3.2018 a: 19.9.2018 Požadavky: ŘP sk. C, E s minimálně 2 letou praxí v mezinárodní dopravě, platný profesní průkaz, digitální karta řidiče. Pravidelné přepravy z NJ a okolí do D, B a zpět. Nástup možný ihned nebo dohodou. Kontakt: Rostislav ...
Forman Adamec a.s. Nový Jičín, Inzerováno včera

Řidiči nákladních automobilů z: 10.1.218 a: 20.9.2018 Pracovní místo vhodné i pro zaměstnaneckou kartu. Výběrové řízení proběhne v pátek 29.6.2018 v době od 13:00 do 14:00 hodin na adrese Malostranská 579, Šenov u Nového Jičína. Požadavky: řidičský průkaz sk. C, E, profesní ...
LXM Group a. s. Nový Jičín, Inzerováno včera

Řidiči sk. B pro mezinárodní i vnitrostátní dopravu z:8.10.2018 Požadavky: ŘP skup. B, trestní bezúhonnost Kontakt: telefonicky v době od 9.00 do 15.00 hod. na tel.: 608/ 887 185 Volné místo řidiči sk. b pro mezinárodní i vnitrostátní dopravu pro lokalitu Nový Jičín.
Libor Nedoma Nový Jičín, Inzerováno včera