Automechanik

  • Brno

Pracovní místo ( Automechanik ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt e-mailem nebo osobně na kontaktní adrese Brno, Kšírova 311/238

Náplň práce:
Provádí základní a rozšířené autoservisní činnosti na osobních a nákladních vozidlech dle nabídky konkrétní provozovny, identifikuje a odstraňuje závady na vozidle
Provádí pneuservisní činnosti (služby) dle nabídky konkrétní provozovny
Garantuje odbornost prováděných servisních činností vč. dohledu na případné učně či brigádníky
Spolupracuje s ostatními zaměstnanci prodejny a ostatními zaměstnanci firmy
Aktivně komunikuje se zákazníky v oblasti nabídky a realizace služeb
Dodržuje všechny předpisy v oblasti BP, PO a ESH a všechny interní směrnice
Provádí údržbu strojů, zařízení a nářadí a provádí pravidelný úklidu pracoviště
Požadujeme:
vyučen v oboru automechanik nebo příbuzném oboru
praxe v autoservisu
řidičský průkaz sk. B (sk. C výhodou)
samostatnost, zodpovědnost, práce pod tlakem
časová flexibilita
fyzická zdatnost
čistý trestní rejstřík

Nástup dle dohody

Nabízíme:
náborový příspěvek 20.000 Kč
pracovní smlouvu na dobu neurčitou (po zapracování)
zázemí velké a stabilní společnosti
příjemné pracovní prostředí
finanční ohodnocení závislé na výkonu
stravenky, 25 dnů dovolené, penzijní připojištění, možnost nákupu pneumatik za zvýhodněné ceny a další benefity
Volné místo automechanik pro lokalitu Brno.