Programátor a kodér internetových stránek, her a aplikací

  • Děčín

Pracovní místo ( Programátor a kodér internetových stránek, her a aplikací ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Práce z domova

NÁPLŇ PRÁCE:
- tvorba a úpravy kódů X-/HTML a CSS,
- implementace a nastavování dodaných skriptů JS a PHP+MySQL,
- řezání dodané grafiky a optimalizace pro rychlost jejího načítání,
- tvorba a úpravy kódů JavaScript a PHP a příkazů MySQL,
- tvorba a úpravy dynamicky vypisovaných kódů X-/HTML a CSS,
- práce se soubory CSV a XML jako vstupu a výstupu CMS,
- programátorská a administrátorská obsluha CMS,
- spoluúčast na jednání se zákazníky (1x týdně, převážně Děčín)

POŽADUJEME:
- pokročilá znalost strukturovaného PHP (OOP není podmínkou) a MySQL
- pokročilá znalost HTML 4, XHTML 1 a CSS 2 (HTML 5 a CSS 3 není podmínkou)
- základní znalost JavaScriptu
- základní znalost s Adobe Photoshop
- vlastní pracoviště, HW vybavení a připojení k internetu (zaměstnavatel poskytuje náhrady za opotřebení)
- aktivní sebevzdělávání (v tomto oboru téměř nutností)
- zkušenosti s tvorbou webů výhodou

NABÍZÍME:
- zaměstnání i bez předchozí praxe v oboru (při splnění požadavků)
- po zapracování možnost práce na plný úvazek s navýšením hodinové mzdy

Pozice je ideální jako přivýdělek k jiným příjmům či během studií.

Kontakt: Michal Hanzlík, e-mail: vedeni-spolecnosti@michal-hanzlik.cz
Volné místo programátor a kodér internetových stránek, her a aplikací pro lokalitu Děčín.