Petr Adamec

Kuchař/ka

Odeslat

Pracovní náplň
Praxe minimálně 2 roky. Znalost přípravy české kuchyně a minutek.
Kontakt: osobně, telefonicky
Volné místo kuchař/ka pro lokalitu Zábřeh.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2018
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Kuchař/ka

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Olomoucký kraj
Obor: Chemie a potravinářství
Pozici nabízí: Petr Adamec
Ulice: Havlíčkova 517
Město: Zábřeh
PSČ: 789 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Petr Adamec
E-mail: podzamecka.zabreh@seznam.cz
Telefon: +420 736 646 364

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Petr Adamec